17 maja 2014

Analiza kolorystyczna 12 typów on-line - informacje

Z uwagi na liczne zapytania jak przebiega Analiza kolorystyczna on-line, pragnę przedstawić Państwu sposób w jaki osobiście pracuję. 

Aby analiza mogła być prawidłowo przeprowadzona potrzebuję kilku zdjęć z różnych okresów życia, tak abym mogła ocenić naturalny koloryt skóry i naturalny kolor włosów.
Kolejne mega ważne i bardzo istotne zdjęcie to takie, które należy wykonać na potrzeby samej analizy. Zdjęcie należy wykonać w świetle dziennym, twarzą zwróconą w stronę okna, bez użycia lampy. Fotografia powinna być wykonana na białym tle - dlatego warto poprosić kogoś o pomoc, aby stanął z tyłu i przytrzymał na czas robienia zdjęcia np. białe prześcieradło ;) Ważna również odległość! Aparat powinien być oddalony od twarzy co najmniej 1,5 metra, gdy dodatkowo chcesz wykonać Komputerowy Dobór Fryzury. Zbyt mała odległość sprawia, że twarz jest zniekształcona (wychodzi zupełnie inny kształt twarzy).


Jak przygotować się do zdjęcia?
Należy zmyć makijaż i oczyścić twarz, delikatnie wycierając ją miękkim ręcznikiem (nie trzemy, aby nie było zaczerwienienia), nie nakładamy żadnego kremu itp produktów, aby twarz nie błyszczała się. Ważne! Musi być odsłonięta szyja i ramiona.

Gdy wykonasz już sesję zdjęciową ;) wysyłasz do mnie wszystkie zdjęcia, ja wstępnie je oglądam i oceniam czy nadają się do wykonania analizy online. Gdy zdjęcie nadaje się do dalszej pracy, podaję Ci numer konta, na który należy wpłacić pieniądze na poczet wykonania usługi i zaraz po odnotowaniu wpłaty przystępuję do pracy :)
Czas oczekiwania na wynik to od 2 do 5 dni.

W jaki sposób wykonuję analizę on-line?
W programie przykładam do twojej twarzy próbki rożnych kolorów. Wygląda to tak samo jak w analizie przeprowadzanej w sposób stacjonarny. Możesz zobaczyć siebie na tle różnych zestawień kolorystycznych. Dowiesz się w czym wyglądasz dobrze, a jakich kolorów powinnaś unikać.

Przykład w jaki sposób  pracuję - maleńka próbka ;)
(Jedna prezentacja z przebiegu analizy kolorystycznej on-line zawiera średnio ok. 30-60 slajdów, gdzie na każdym slajdzie inne zestawienia kolorów - pod uwagę brany jest odcień, walor i chromatyczność) Po wykonaniu analizy kolorystycznej 12 typów on-line, przesyłam Ci prezentację z przebiegu analizy on-line w postaci PDF, ponadto otrzymujesz Look Book ze szczegółowym opisem Twojego typu kolorystycznego.
Co zawiera Look Book możesz zobaczyć tutaj >>

Przykładowy 1 slajd z gotowej prezentacji: Uwaga!
Jeśli dodatkowo chcesz mieć wykonany dobór fryzury do kształtu twarzy + kolor, należy do zdjęcia gładko upiąć włosy.

Cennik znajdą Państwo na stronie:
http://wizaz-makijaz.com.pl/analiza_kolorystyczna.html

Zapraszam serdecznie do skorzystania z usługi :)
Analizę on-line możesz wykonać niezależnie od miejsca zamieszkania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz