28 czerwca 2013

Tęczowy motyl / Rybnik / Step by Step / Recenzja Snazaroo

W dniu wczorajszym miałam przyjemność malować buźki słodkich dzieciaczków na festynie przedszkolnym.
Nie spodziewałam się aż tak dużego zainteresowania. W praktyce trzeba było szybko zmodyfikować malunki, aby były błyskawiczne do wykonania i na dodatek dobrze się prezentowały ;) I tym sposobem powstała uproszczona wersja m.in motylka, który zresztą cieszył się największą popularnością :)
A oto kilka ujęć jak powstawał tęczowy motylek :)


Podziękowania dla męża za wykonanie zdjęć oraz Małgosi za zgodę na publikację wizerunku jej córeczki.
Dziękuję również mamie przedszkolaka i zarazem fotograf Ewie Czajka za nadesłanie zdjęć:


Na jakich produktach pracuję?
Otóż moim faworytem stały się farby firmy Snazaroo.

Kilka słów od producenta:

 • Antyalergiczne. Farby do twarzy zostały specjalnie stworzone tak aby były przyjazne dla skóry delikatnej. Wszystkie farby były sprawdzane przez niezależnego profesora dermatologii oraz zawodowych toksykologów. bezwonne.
 • Nietoksyczne. Tworzymy produkty całkowicie bezpieczne. Używamy składników zgodnych z rygorystycznymi przepisami UE i FDA (USA), które dotyczą zabawek i kosmetyków.
 • Zmywalne. Wszystkie produkty Snazaroo stworzone są na bazie wody. Pozwala to na łatwe nakładanie i zmywanie przy użyciu mydła i ciepłej wody (podczas zmywania nie wymagają użycia szorstkich szczotek).

Kilka słów ode mnie:

Snazaroo to bezpieczne i łatwe w użyciu farby do malowania twarzy i ciała. Produkowane są na bazie wody. Łatwo je nałożyć i zmyć. Farbę nakłada się zwilżoną w wodzie gąbką lub spryskuje się ją za pomocą atomizera. Łatwo się zmywa wodą z mydłem. Nie farbują skóry jak niektóre farby z firmy Kryolan (dzieje się tak np. z kolorem różowym, ciężko go zmyć. Chodzi się z przebarwioną skórą przez kilka godzin, mimo kilkakrotnego mycia ;) ). Pracuję na tych farbach od 2 lat i potwierdzam, że są antyalergiczne, nietoksyczne i bezpieczne.

I jeszcze na koniec zdjęcie opakowań farbek na prośbę czytelniczek bloga ;) W rzeczywistości farbki są jednokolorowe, a te które posiadam są już przeze mnie pokrojone i zestawione w kolorowe tęcze ;)


3 komentarze:

 1. Motyl jest przecudowny !!!masz wielki talent ,az milo patrzec jest na Twoje prace :) a dzieciski musialy byc zachwycone :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny motylek :) dziękuję za zdjęcie farbek szukam właśnie czegoś do malowania buziek dla dzieci, łądne mają kolory :)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny motylek :) Dziękuję za wstawienie zdjęcia farbek, szukam właśnie czegoś do malowania buziek dzieciom , farbki mają ładne kolory :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń