21 kwietnia 2012

Makijaż ślubny próbny - Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski

Makijaż: 7 Niebo Barbara Leskiw
Foto: Przemek Bratkowski
Makijaż próbny jaki powinien być?

Makijaż próbny powinien być taki sam jak w Dniu Ślubu tj. pełny. Niektóre salony kosmetyczne nie wiedzieć dlaczego do dziś wykonują "uproszczony" makijaż próbny, na którym przyszła Pani Młoda ma malowane same oczy i usta. Nie dobiera się klientce tonacji podkładu co jest szalenie ważne! I nie chodzi o sam kolor, bo może on ulec zmianie, gdy np. Pani Młoda zafunduje sobie na kilka dni przed ślubem sesję w solarium, ale chodzi o dobranie odpowiedniej tonacji. Podkłady w tonacji różowej (z pigmentem rożowym) są przeznaczone dla typów chłodnych, a podkłady w tonacji żółtej są przeznaczone dla typów ciepłych. Dobranie odpowiedniego podkładu jest niezwykle ważne, gdyż "zimna" Pani Młoda pomalowana podkładem z pigmentem żółtym będzie miała twarz pomarańczowo-szarą, z kolei "ciepła" Pani Młoda pomalowana podkładem z różowym pigmentem będzie różowo-szara. W efekcie twarz Pani Młodej będzie "odcięta" od reszty ciała i będzie wyglądała nienaturalnie.


Idę na imprezę. Z tej okazji chciałabym się pomalować i potraktować ten makijaż jako makijaż próbny ślubny.

Wybierając się na inne uroczystości możesz wykonać
makijaż okolicznościowy i sprawdzić jego trwałość podczas szalonej zabawy. Warto jednak pamiętać, że spotkanie, na którym wykonamy makijaż okolicznościowy nigdy nie będzie takie samo jak spotkanie gdzie wykonujemy tylko i wyłącznie "prawdziwą" próbę.

Po pierwsze cena.
Makijaż ślubny próbny bez utwalaczy kosztuje 80zł. Makijaż ślubny z utrwalaczami i kępkami kosztuje 120zł. Wybierając się na zabawę makijaż musi zostać utrwalony, a więc cena makijażu ulegnie zmianie. Będzie on traktowany jako makijaż okolicznościowy / wieczorowy, którego cena wynosi 100zł.

Po drugie kreacja.
W dniu ślubu będziesz miała białą suknię plus dodatki w jakimś kolorze. Na zabawę wybierasz się w innej kreacji (nie w sukni ślubnej). Zatem twój wymarzony
makijaż ślubny może nie pasować do koloru kreacji i dodatków i może zachodzić konieczność wykonania go w innych kolorach, aby pasował do ogólnej stylizacji.

Po trzecie czas.
Gdy wybierasz się na zabawę
wizażysta ma ograniczony czas. Dlatego nie polecam traktować makijażu okolicznościowego jako próby. Prawdziwy makijaż ślubny próbny rządzi się swoimi prawami i zaletami. Po pierwsze mamy nieograniczony czas, na spokojnie możemy wszystko omówić, jakie masz oczekiwania, co lubisz, a czego nie. Omawiamy w jakim kolorze masz dodatki. Wykonujemy próbę i w razie gdyby makijaż nie spełnił Twoich oczekiwań, wykonujemy drugą propozycję makijażu - tak, abyś była w 100% zadowolona Droga Klientko. Możliwości takiej nie ma, gdy goni nas czas, bo udajesz się np. na zabawę.Zapraszam Cię Droga Klientko do korzystania z moich usług, gdy wybierasz się na imprezy i zabawy okolicznościowe. Jednak jeśli chcesz być w 100% zadowolona z makijażu ślubnego - zapraszam Cię na osobne spotkanie, gdzie na spokojnie, bez pośpiechu omówimy wszystkie szczegóły i będę mogła wymalować na Twojej twarzy makijaż o jakim marzyłaś. Ten dzień jest wyjątkowy - Ty będziesz wyjątkowa - tak, więc spotkaj się ze mną na prawdziwym makijażu próbnym, gdzie będę mogła poznać i spełnić wszelkie Twoje oczekiwania. Pragnę byś miała 100% pewność, że makijaż wykonany u mnie jest trafną decyzją w wyborze wizażystki.


Tagi: makijaż ślubny Rybnik, makijaż ślubny Żory, makijaż ślubny Wodzisław Śląski, makijaż próbny ślubny, wizażystka, makijaż okolicznościowy Rybnik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz