21 lipca 2013

Wedding Color Analysis - Ślubna analiza kolorystyczna

Dziś słów kilka o Wedding Color Analysis. To nowa usługa na rynku polskim, która cieszy się coraz większą popularnością.
Co to takiego jest?
Po co się to wykonuje?
Jaki jest przebieg usługi?
Zaraz króciutko Wam napiszę ;)

Źródło:
*1,5 - Zajazd u Danusi (Pyszne jedzenie i pięknie udekorowana sala. Sale dekorują w każdym kolorze)
 *2 - 7 Niebo (Makijaż i stylizacja ślubna)
*3,4,7,8 - Bukiet Kusudama (Oryginalne bukiety i zaproszenia)
*6 - Karina Skupień (Fotografia ślubna i nie tylko)
Co to?
Wedding Color Analysis czyli Ślubna Analiza Kolorystyczna to nowość na rynku polskim.
To zaawansowana Analiza kolorystyczna w oparciu o międzynarodowy system analizy kolorystycznej 12 typów, która została poszerzona o projektowanie spójnej gamy kolorystycznej dla wszystkich elementów uroczystości ślubnej.

Po co się ją wykonuje?
Doskonale wiemy, że nie każda Panna Młoda wygląda dobrze w czysto białej sukni. Idąc dalej zauważymy, że jedna Pani Młoda wygląda cudownie w otoczeniu ciepłych brzoskwiniowych dodatków, a druga będzie wyglądała na zmęczoną i chorą. Oddziaływanie ciepłych czy chłodnych barw nie jest obojętne dla naszego typu urody. Każdy z nas reprezentuje dany typ kolorystyczny, który wygląda w jednych kolorach dobrze, a w innych źle. To co pasuje naszej koleżance o chłodnym typie urody, nie będzie pasowało nam jeśli reprezentujemy ciepły typ urody i odwrotnie. I właśnie m.in po to wykonuje się Wedding Color Analysis. Dzięki Ślubnej Analizie Kolorystycznej dowiesz się jaki typ kolorystyczny reprezentujesz, jaki kolor bieli sukni będzie dla ciebie idealny (ecru, ivory, biel budyniowa, magnolia, biel gardeni itp). Dowiesz się jaka kolorystyka ślubu będzie dla Ciebie odpowiednia. Jakie kolory powinny mieć dodatki i inne detale oraz w jakich kolorach makijażu będziesz wyglądała najlepiej.

Przebieg spotkania.
Wykonanie międzynarodowej analizy kolorystycznej 12 typów:
1. Określenie głównego atrybutu (1 z 6)
Warm, Cool, Light, Deep, Clear, Soft
2. Określenie typu kolorystycznego (1 z 12)
- Clear Spring, Warm Spring, Light Spring
- Light Summer, Cool Summer, Soft Summer
- Soft Autumn, Warm Autumn, Deep Autumn
- Deep Winter, Cool Winter, Clear Winter

3. Dobór makijażu
4. Dobór kolorystyki w ubiorze
5. Nowoczesne zestawienia kolorów w modzie i makijażu
6. Dobór biżuterii
7. Dobór perfum
8. Dobór koloru włosów
9. Look Book - wynik analizy:

 10. Dobór kolorystyki ślubu + Weeding Look Book:


11. Dobór dodatków.
12. Dobór makijażu ślubnego.

Po zakończonej usłudze przyszła Panna Młoda otrzymuje Look Book i Weeding Look Book w wersji drukowanej gdzie m.in wynik analizy oraz przykładowe zestawienia kolorystycznej dla całej oprawy ślubnej. Z tak bogatą ściągawką z pewnością wybór i zakup wszelkich detali nie będzie sprawiał najmniejszych problemów. Wystarczy np. udać się z wydrukiem kolorystycznym do florystki i zamówić bukiet w wybranych kolorach. Ten sam wydruk pomoże Ci również w wyborze innych dodatków. Dzięki niemu dobierzesz odpowiednie buty, krawat dla Pana Młodego, zaproszenia, butonierki, kolor tortu oraz wystroisz salę weselną w barwach, które zaakcentują całą oprawę ślubną. A wszystko po to, aby całość tworzyła idealną gamę kolorystyczną, która będzie urzekać i poruszać serca gości weselnych. Tak idealnie "dopieszczone" kolory to wspaniałe tło i perfekcyjne detale do uchwycenia w kadrze obiektywu przez fotografów ślubnych. Możesz mieć pewność, że zdjęcia będą zachwycać i będą miały odpowiedni klimat. A zdjęcia to idealna pamiątka na całe życie. Ilekroć będziesz to nich wracać tylekroć będą zachwycać :) Zatem pozwól sobie na odrobinę luksusu w tym wyjątkowym dniu, niech dobór dodatków, makijażu nie będzie przypadkowy, niech harmonizuje z Twoim typem kolorystycznym i niech podkreśla Twoje naturalne piękno!

Zapraszam do skorzystania z usługi:
http://wizaz-makijaz.com.pl/slubna_analiza_kolorystyczna.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz